Binance bu sene içerisinde açılmasına rağmen muhteşem işler başarmış Bitcoin ve Altcoin borsasıdır. Geliştikçe yeni üyeler kazanmaya başlarken, hacim değeri de artmaya başlıyor.

Üyeliği onaylanmamış bir üye için günlük çekim limiti 2 BTC iken üyeliğimizi onaylatıp bunu 100 BTC'ye kadar çıkarabiliyoruz. Şimdi Binance'de nasıl hesap onayı yapıp, limit arttıracağınızı adım adım anlatmak istiyorum.

1. ADIM

Binance hesabımıza giriş yaptıktan sonra ilk önce sağ üst köşedeki "kişi simgesi" üzerine gelip açılan menüden "Account" linkine tıklayalım. Daha sonra "Submit Verification Documents" butonuna tıklıyoruz ve bir sonraki adıma geçiyoruz.


2. ADIM

Önünüze gelecek ekranın en üstünde sırasıyla şu seçimleri yapıyoruz. İlk olarak "International" seçeneğini seçiyoruz. Ardından aşağıda bulunan ilk kutucuğa adımızı, ikinci kutucuğa soyadımızı büyük harflerle yazıyoruz.

Daha sonra "Gender" kısmından cinsiyetimizi seçip "Country And Territory" başlığı altından "Turkey" seçimi yapıyoruz. En altta bulunan kısma da ne ile onay yapacaksanız onun numarasını yazıyoruz. Eğer pasaport ile onay yapacaksak pasaport numarasını, kimlik ile onay yapacaksak TC Kimlik Numarası’nı giriyoruz.3.ADIM

Bu adımda belgelerimizi yükleyeceğiz.

Eğer Pasaportla kimlik doğrulama işlemini yapacaksanız;
Pasaportunuzun dış kapağını 1. dosya kısmına
Kişisel bilgilerinizin ve fotoğrafınızın bulunduğu sayfayı 2. dosya kısmına

Eğer kimlik veya sürücü belgesi ile kimlik doğrulama işlemini yapacaksanız;
Ön yüzü 1. dosya kısmına
Arka yüzü 2. dosya kısmına


4.ADIM
En son bu adımda temiz bir kağıt alıyoruz. Kağıdın üstüne gözükebilecek bir şekilde "Binance" yazıyoruz ve altınada "Yıl / ay / gün" şeklinde tarih formatını yazıyoruz.

Daha sonra aşağıdaki resimde görüldüğü gibi kimlik ve üzerine binance yazdığımız kağıt ile selfie çekiyoruz. Yalnız yazıların ek***siz görülmesine dikkat edelim. En son olarak çektiğimiz selfieyi "Choose File" butonuna tıklayıp selfiye çektiğiniz resmi seçerek "Submit" butonuna tıklayıp bütün resimleri gönderiyoruz.


NOT: Yükleme yapacaığınız bütün resim formatlarının "jpg" olmasına dikkat edelim. Yoksa hata verecektir.